Jesteśmy po to aby Ci pomóc

stopwindykacji24.pl

nowejutro.pl

ul. Mikołaja Kopernika 30 lok. 516

00-336 Warszawa

e-mail: kontakt@stopwindykacji24.pl

tel: +48796799399

Pn – Pt w godzinach 10,00 – 18,00

Jeśli wpadłeś w dół - przede wszystkim przestań kopać.

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie lecz obsługujemy klientów z całej Polski, a właściwie z całego świata. Naszymi klientami są Polacy, którzy od lat nie przebywają w Polsce a chcą uregulować swoje sprawy finansowe, gdyż to pozwala im na powrót do kraju i podjęcie pracy lub działalności gospodarczej bez strachu, że komornik natychmiast ich namierzy i zabierze większą część lub całość wynagrodzenia. 

W dobie internetu świat się skurczył. Możemy mieć stały kontakt niezależnie od miejsca zamieszkania.  Dostęp do naszego serwisu mają praktycznie wszyscy. Wszyscy, którzy chcą zdobyć wiedzę, która z pewnością pomoże odzyskać radość życia i spokój o przyszłość swoją i swoich bliskich.

Jeśli masz do nas pytania lub chciałbyś, aby pomóc Ci w napisaniu  wniosku, sprzeciwu, skargi czy innego pisma do wierzyciela, sądu, komornika, firmy widnykacyjnej – napisz do nas. 

Napisz też jeśli chcesz, abyśmy pomogli Ci przeprowadzić całą procedurę upadłości konsumenckiej lub też tylko sprawdzili wniosek, który napisałeś samodzielnie. 

Zapraszamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza.